З чим пити каву

Традиційні десерти до кави

Випічка

Мабуть, саме з випічкою каву п’ють найчастіше. Булочки, печиво, торти — все це чудово поєднується з кавою. Обмежень практично немає: можна використовувати випічку з фруктами, вершковими кремами, сухофруктами, горіхами і т. п.

Шоколад

Саме шоколад відмінно доповнює смак кави. Тим, кому подобаються незвичайні смакові відчуття, можна спробувати каву з гірким шоколадом або з шоколадом з перцем. Якщо ж ви хочете трохи пом’якшити кавовий смак, відмінним варіантом стане молочний шоколад. Крім того, гарним доповненням до кави стає шоколад з додаванням фруктового джему, родзинок або горіхів.

Фрукти

Кава чудово поєднується з фруктами, і багато п’ють її саме так. Безумовним фаворитом є цитрусові, причому можна доповнювати каву не тільки солодкими мандаринами і апельсинами, але і кислими лимонами. Також хорошою «парою» для кави стануть виноград, персики, банани, ананаси.

Коричневий цукор

Кавові гурмани стверджують, що кава з коричневим кусковим цукром — це зовсім інші відчуття від напою. Кусковий цукор посилює аромат і смак напою, розкриваючи характерні для нього нотки особливо яскраво.

Сир

Сир виявляється прекрасним доповненням до свіжосваренної кави. Він пом’якшує її смак, змінює загальне враження від напою. Кава з сиром часто п’ють на сніданок — таке поєднання виявляється і бадьорить, і поживним.

Цей список можна продовжувати досить довго: кава виявляється воістину універсальним напоєм, і пити його можна практично з чим завгодно. Втім, надто далеко заходити в гастрономічних експериментах все ж не варто: є продукти, з якими кави категорично не поєднується. У цьому списку риба і морепродукти, овочі, м’ясо, карамель, мармелад і т. п.